OTEVŘENO PO - PÁ  10:10 - 19:10 HOD.

Reklamní víno

VÍNO JAKO REKLAMNÍ PŘEDMĚT

Jedinečná příležitost, jak si z vína odečíst DPH a pořizovací cenu uplatnit jako daňově uznatelný výdaj.

Reklamní vína - originální dárek pro vaše obchodní partnery, zaměstnance, přátele. Zdarma pro vás zpracujeme grafický návrh etikety, visačky nebo osobního přání, vytiskneme, zabalíme do dárkových krabic, tašek či jiných originálních obalů a spolu s vínem dodáme v požadovaném termínu na vámi určené místo.

V letošním roce 2023 je možnost koupě vína uplatněného jako daňově uznatelný výdaj pravděpodobně naposled, neboť  Ozdravný balíček nynější vlády tuto výjimku nejspíše v následujícím roce zruší.

Máme pro vás bohatý výběr vín jakostních a přívlastkových z nejlepších moravských sklepů. Rádi vám poradíme s výběrem vhodného vína pro konkrétní příležitost, při které má být víno darováno. 

Cena tisku etiket, visaček a osobních přání je závislá na jejich počtu, barevném provedení a použitém papíru.

Legislativa

§ 25 odst. 1 písm. t zákona o daních z příjmů
(1) Za výdaje (náklady) vynaložené k dosažení, zajištění a udržení příjmů pro daňové účely nelze uznat zejména:
t) výdaje na reprezentaci, kterými jsou zejména výdaje na pohoštění, občerstvení a dary. Za dar se nepovažuje reklamní nebo propagační předmět, který je opatřen obchodní firmou nebo ochrannou známkou poskytovatele tohoto předmětu nebo názvem propagovaného zboží nebo služby, jehož hodnota bez daně z přidané hodnoty nepřesahuje 500 Kč a který není s výjimkou tichého vína předmětem spotřební daně.

Výklad

V praxi to znamená, že láhev "tichého" vína (tj. sekty a perlivá vína jsou z tohoto vyloučena), kterou použijete k propagaci vaší firmy, musí být označena názvem firmy nebo ochrannou známkou případně názvem propagovaného zboží či služby, by neměla přesahovat cenu 500 Kč (jste-li plátci daně z přidané hodnoty, jedná se o cenu bez DPH). Do této ceny se započítává nejen cena vína, ale i ostatní náklady spojené s pořízením reklamního předmětu jako je např. tisk etikety, obal, doprava apod..


V rámci Českých Budějovic

a blízkého okolí

doprava objednávek

ZDARMA.

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o reklamní vína, neváhejte nás kontaktovat v níže přiloženém formuláři.

© 2009 - 2024 Vinotéka Rudolfovská, Rudolfovská tř. 34/24, 370 01, České Budějovice. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!